Start Aktualności Na wakacje do Krasiejowa!

Na wakacje do Krasiejowa!

przez Nysa Hot

Gdzie warto wybrać się w wakacje? Na pewno do JuraParku w Krasiejowie! To świetne miejsce rozrywki i edukacji dla całych rodzin.

JuraPark Krasiejów to zupełnie inny świat, w którym prehistoria spotyka się z nowoczesnością. Zabawa przeplata się tu z nauką, a pozytywne emocje nie mają końca.

– Wchodząc do naszego świata możesz liczyć na wiele rozmaitych atrakcji. JuraPark to przede wszystkim rekonstrukcje mezozoicznych płazów i gadów, a każdy z nich jest naturalnej wielkości – informuje JuraPark w Krasiejowie.

– Ale to nie wszystko! Na małych i większych czeka też Tunel Czasu, miejsce, dzięki któremu Ty i Twoje dzieci przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Wystarczy wejść do kapsuły czasu, aby przenieść się do momentu, kiedy jeszcze nie istniała Ziemia. To właśnie tu mali odkrywcy mogą zobaczyć, jak powstawało życie na naszej planecie. Jak kształtowała się ona sama. Nie na co dzień możemy być świadkami narodzin Ziemi. W JuraPark jest to możliwe!

Nie lada gratką dla najmłodszych, ale nie tylko, jest Prehistoryczne Oceanarium, pełne stworzeń, które do tej pory znane były jedynie z bajek lub książek.

A jeśli Twoje dziecko to żądny przygód podróżnik-odkrywca, z pewnością spodoba mu się w Parku Ewolucji. Już sam lot w Kosmos dostarczy niesamowitych emocji. A to dopiero początek wrażeń! Na miejscu czeka wehikuł czasu, który zabierze Was do wielu ciekawych, nierzadko tajemniczych miejsc.

I to nie wszystko! Park jurajski w Krasiejowie to również muzeum paleontologiczne – jedyne takie na świecie, z czynnym stanowiskiem paleontologicznym. To właśnie tutaj każdy mały odkrywca może podglądać pracę paleontologów. Świetna zabawa z solidną porcją edukacji gwarantowana!

Na terenie Parku Jurajskiego dla dzieci znajduje się także ogromny plac zabaw z torami przeszkód, huśtawkami, linkami wspinaczkowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź