Start Aktualności Nagroda pieniężna dla Hajduk Nyskich za 1 miejsce w Polsce!

Nagroda pieniężna dla Hajduk Nyskich za 1 miejsce w Polsce!

Film sołectwa najlepszy w konkursie Bitwa Regionów

przez Nysa Hot

Najpierw wygrały w etapie wojewódzkim, teraz w ogólnopolskim. W sobotę mają szansę na kolejną nagrodę podczas Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie. Koło Gospodyń Wiejskich w Hajdukach Nyskich jedzie bić się o główną nagrodę.

Bitwa Regionów dla Hajduk Nyskich

Znamy wyniki głosowania w plebiscycie na ”Najlepszą prezentację filmową potrawy regionalnej” w tegorocznej Bitwie Regionów. Hajduki Nyskie wygrały dzięki nakręconemu przez nas filmowi. Drugie miejsce dla KGW Wereszczynianki z woj. lubuskiego. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali nagrody pieniężne.

Bardzo dziękujemy za głosy w konkursie plebiscytowym, szczególnie za ogromną mobilizację Państwa w ostatnim dniu ”Plebiscytu na Najlepszą prezentacje filmową potrawy regionalnej” w Bitwie Regionów! – czytamy na Facebooku koła

W wielkim finale Bitwy Regionów 16 potraw regionalnych powalczy o miano najlepszego. Tu o wygranej zdecydują już jedynie walory smakowe. Trzymamy kciuki za Hajduczanki i ich gołąbki z kaszą i ziemniakami. Podczas dożynek jasnogórskich nasze Panie wystąpią w podwójnej roli. Oprócz umiejętności kulinarnych zaprezentują te aktorskie, wystawiając swoją sztukę teatralną. Trzymamy kciuki.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź