Start Aktualności Najlepsi strzelcy odebrali nagrody

Najlepsi strzelcy odebrali nagrody

przez Nysa Hot

Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz Wicestarosta Nyski Damian Nowakowski wręczyli nagrody dla zdobywców pierwszych trzech miejsc w Turnieju strzeleckim o puchar Starosty Nyskiego. Dla najlepszych zawodników, oprócz pucharów zostały zafundowane vouchery na profesjonalną strzelnicę PROTECTAL w Nysie.

– Pierwsze miejsce zajął Dominik Mistarz, uczeń ZSE w Nysie. Duże umiejętności strzeleckie pokazali uczniowie CKZiU w Nysie – drugie miejsce zajął Dawid Korczak, trzecie miejsce Bartosz Tyszkowski. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników! – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Turniej rozegrany na strzelnicy I LO Carolinum, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a poziom zawodników był naprawdę wysoki. W szranki stanęło 140 uczniów z placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nyski. Do zmagań z bronią przystąpić mógł każdy, bez względu na stopień umiejętności. Nad sprawnym przebiegiem zawodów oraz bezpieczeństwem uczniów czuwał Janusz Fedor prezes UKS „Hetman”.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź