Start Sport Najlepsze miejsce od lat. Zwolnili trenera.

Najlepsze miejsce od lat. Zwolnili trenera.

przez Nysa Hot

Zaskakujące wieści z Polonii Nysa. Jak informuje dotychczasowy trener klubu Tomasz Rak, zarząd nie zamierza przedłużyć kontraktu ważnego do końca czerwca. Czy Polonia ma już nowego szkoleniowca?

„Dla jednych sukces dla innych porażka. Patrząc gdzie była ta drużyna i o co walczyła rok temu…nie muszę się dalej rozpisywać” – tak zaczyna się emocjonujący wpis trenera nyskiej Polonii. W zakończonych rozgrywkach IV ligi nasi piłkarze zajęli 4 miejsce (3 punkty straty do drugiego LZS Starowice), choć po pierwszej rundzie byli wiceliderem i poważnym kandydatem do awansu. Słabsza końcówka sezonu zepchnęła nysian na dalszą lokatę, co i tak jest najlepszym wynikiem od wielu lat.

Klub jeszcze nie wydał oficjalnego komunikatu w sprawie zmiany trenera. Będziemy trzymać rękę na pulsie. W kuluarach mówi się, że zadaniem nowego szkoleniowca będzie upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Takie są ambicje i oczekiwania władz klubu oraz kibiców, więc nowy szkoleniowiec już na starcie będzie miał spore wyzwanie. Na razie sympatycy klubu czekają na okienko transferowe i komunikaty o wzmocnieniach zespołu.  

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź