Start Aktualności Najzdolniejsi uczniowie odznaczeni przez Powiat

Najzdolniejsi uczniowie odznaczeni przez Powiat

przez Nysa Hot

Najzdolniejsi uczniowie oraz tegoroczni absolwenci szkół prowadzonych przez Powiat Nyski zostali odznaczeni „Perłą Powiatu Nyskiego”. Nagroda jest przyznawana najlepszym uczniom i absolwentom szkół powiatu nyskiego, którzy w roku szkolnym osiągnęli wybitne osiągnięcia, nie tylko z dziedziny nauki, ale również sportu i wolontariatu.

W tym roku, grono „Pereł Powiatu Nyskiego” powiększyło się o kolejnych dziesięciu wspaniałych uczniów, którym odznaczenia wręczyli Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski, Damian Wylężek przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Promocji Rady Powiatu w Nysie oraz Kazimierz Darowski naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury.

Do klubu zdobywców „Pereł Powiatu Nyskiego” dołączyli (kolejność alfabetyczna):
Oliwia Jaworska (I LO)
Remigiusz Michna (I LO)
Hanna Prochot (T- ZSiPO)
Natasza Rychlicka (I LO)
Marta Sroka (II LO – ZSiPO)
Dominik Szymkowicz (I LO)
Anna Urzędowska ( I LO)
Wojciech Walasek ( I LO)
Aleksandra Walczak (ZSiPA)
Adam Wiktor (T- ZSiPO)

Ponadto starosta nyski wyróżnił uczniów, którzy byli nominowani do „Pereł Powiatu Nyskiego”. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na niwie edukacyjnej i naukowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź