Start Aktualności Narysuj lub nagraj i zgarnij pieniądze

Narysuj lub nagraj i zgarnij pieniądze

przez Nysa Hot
Czas w domu można poświęcić na rozwijanie artystycznych zainteresowań. Twórczość podczas ”kwarantanny” może zaowocować finansową wygraną.
 
Kto czekał do ostatniej chwili na stworzenie projektu do konkursy AKWY ma szczęście. Artystyczna rywalizacja została przedłużona o miesiąc, a to oznacza, że można jeszcze pomyśleć o swoim projekcie. Zasady są proste, a za najlepsze dzieło rysunkowe lub filmowe można zgarnąć pieniądze.
 
W konkursie plastycznym zainteresowani mają stworzyć prace pt. „Wpływ wody na bogactwo przyrody, czyli komu i na co woda?!”. Wciąć udział w zabawie mogą dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Wystarczy na arkuszy A3 wykonać pracę w dowolnej technice. W kategoriach konkursu główna wygrana to 300 złotych. 
 
Dla starszych mieszkańców Opolszczyzny AKWA przygotowała konkurs filmowy, którego celem także jest pokazanie pozytywnego wpływu na środowisko jakie ma picie wody z kranu. W tej kategorii udział mogą wziąć osoby od 12 roku życia do 65 lat. Wystarczy nagrać maksymalnie 2 – minutowy film i zaangażować swoją kreatywność. Zwycięzca otrzyma 1000 złotych.
 
Pracę plastyczną należy złożyć do 24 kwietnia, natomiast film do 7 maja w siedzibie AKWY. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź