Start Aktualności Natalia Cwajna w kolejnym etapie „The Voice of Poland”!

Natalia Cwajna w kolejnym etapie „The Voice of Poland”!

przez Nysa Hot

W ubiegłą sobotę telewizyjna Dwójka wyemitowała drugi odcinek jedenastej edycji programu „The Voice Of Poland”. Tym razem producenci poszukiwali wokalnych tematów m.in. na Opolszczyźnie. Szansę na muzyczną karierę ma nysanka Natalia Cwajna, którą wzięła pod swoje skrzydła sama Edyta Górniak.

Śpiewa praktycznie od dziecka, a od kilku lat także mieszkańcy naszego regionu mogą podziwiać jej wokalny talent. Natalię Cwajną mogliśmy wielokrotnie zobaczyć na scenie m.in. Nyskiego Domu Kultury. W ubiegłą sobotę podziwialiśmy jej występ w popularnym telewizyjnym talent show. Pierwszy etap The Voice of Poland to tzw. Blind, gdy trenerzy nie widzą uczestników, a oceniają ich jedynie na podstawie interpretacji utworu. Natalia postawiła na przebój zespołu Dżem.

Gdy swoje fotele odwrócili Edyta Górniak i Michał Szpak, wiadomo już było, że Natalia przeszła do kolejnego etapu programu. Ostatecznie młoda wokalistka zdecydowała się dołączyć do ekipy Edyty Górniak. Teraz przed nią kolejne muzyczne wyzwania. Trzymamy mocno kciuki za Natalię i kibicujemy, by dostała szansę występów w programach na żywo. Dodajmy, że w tym roku emitowana jest już jedenasta edycja „The Voice of Poland”. Tym razem w fotelach trenerów zasiadają Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Materiał filmowy o sukcesie Natalii będzie można zobaczyć w najbliższym odcinku Pulsu Regionu.

Foto: UM Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź