Start Aktualności Nauczyciele oraz dyrektorzy nagrodzeni i docenieni

Nauczyciele oraz dyrektorzy nagrodzeni i docenieni

przez Nysa Hot

Za nami wyjątkowa uroczystość. Nauczyciele i pracownicy oświaty ze szkół prowadzonych przez powiat nyski odchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, które odbyły się, w Muzeum Powiatowe w Nysie, w czwartek, 12 października, Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski oraz Joanna Burska  członek Zarządu Powiatu  nagrodzili nauczycieli oraz dyrektorów, którzy codziennie wkładają swój trud w edukację i wychowanie młodzieży.

W przemówieniu starosta Andrzej Kruczkiewicz podziękował nauczycielom za codzienną pracę i zaangażowanie, dzięki którym młodzież zdobywa wiedzę i umiejętności potrzebne w dorosłym życiu. W imieniu Zarządu Powiatu starosta życzył również wszystkim nauczycielom, by wykonywany zawód zawsze był źródłem satysfakcji i radości z osiąganych zamierzeń – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Uroczystość zgromadziła grono pedagogów i dyrektorów placówek oświatowych z terenu powiatu nyskiego, radnych Rady Powiatu – Damiana Wylężka oraz Tomasza Jazienickiego. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli również Kazimierz Darowski naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury, Beata Szajowska-Sobek naczelnik Wydziału Organizacyjno – Prawnego oraz Edward Hałajko dyrektor Muzeum Powiatowego w Nysie.

Uroczystość uświetnił koncert instrumentalny uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie oraz występ wokalny Wiktorii Wojdyły.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź