Start Aktualności NEC rozpoczyna sezon grzewczy

NEC rozpoczyna sezon grzewczy

przez Nysa Hot

Dni coraz chłodniejsze, a patrząc na prognozę pogody widać, że jesień przyszła już na dobre. Ta wiadomość z pewnością więc ucieszy wszystkich zmarzluchów, którzy przychodząc po pracy szybko włączali farelkę czy ratowali się kubkiem gorącej herbaty. Od 29 września miejska spółka NEC rozpoczyna sezon grzewczy.

– W związku z tym prosimy o potwierdzenie gotowości odbiorców (administratorów / właścicieli obiektów) do podania czynnika grzewczego. – informuje NEC na swojej stronie internetowej. – Prosimy o zachowanie szczególnego nadzoru nad instalacjami wewnętrznymi centralnego ogrzewania w celu uniknięcia strat związanych z wyciekami wody.

Zgłoszenia o chęci rozpoczęcia sezonu grzewczego należy kierować droga mailową na adres: necnysa@nec.nysa.com.pl lub faxem pod numer: 77 4017100.

– Informujemy również, że przez 48 godzin uruchamiania systemu grzewczego, mogą wystapić zaburzenia w dostawie ciepłej wody użytkowej. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia i życzymy ciepła w sezonie jesienno – zimowym 2020/21. – dodaje na swojej stronie spółka NEC.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź