Start Aktualności Netflix kręci serial katastroficzny pod Nysą

Netflix kręci serial katastroficzny pod Nysą

przez Nysa Hot

Na przełomie sierpnia i września w okolicach Nysy znów zagoszczą filmowcy. Tym razem będzie to historia dramatycznych wydarzeń z 1997 roku. Studio ABM szuka statystów z naszego miasta. Każdy dzień zdjęciowy będzie płatny.

Zdjęcia do filmu będą realizowane pomiędzy 20 sierpnia, a 9 września. Fabuła opiera się na prawdziwych wydarzeniach z pamiętnej powodzi z1997 roku we Wrocławiu. Reżyserami serialu są Jan Holoubek i Bartosz Ignaciuk. Zdjęcia dokładnie odbędą się w Osinie Wielkiej, Byczynie i Srebrnej Górze.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców NYSY,  Kłodzka  i okolic do udziału w zdjęciach w charakterze statystów i epizodystów. Jesteśmy w stanie dowozić poszczególne osoby z Nysy autobusami – mówi Bartek Stasina ze Studio ABM.

Stawka za każdy dzień zdjęciowy zaczyna się od 100 zł brutto (może wzrosnąć w zależności od czasu pracy i zadania)

Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://studioabm.com.pl/casting-wielka-woda-osina-wielka-i-okolice/

Serial o powodzi tysiąclecia powstaje na zamówienie platformy Netflix. Premiera prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Rafal 8 sierpnia 2021 - 00:00

kręcą serial pod Nysa o powodzi we Wrocławiu z 1997roku???
To powinno brzmieć kręcą serial o wydarzeniach z 1997 roku spowodowanych przez zarząd rzgw we Wrocławiu bo to przez nich czekano do ostatniej chwili aby zacząć rzut wody że zbiornika jak by nie oni to by tego nie było

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź