Start Sport NIE dla Nysy. Mistrzostwa w Belgii

NIE dla Nysy. Mistrzostwa w Belgii

przez Nysa Hot

Nysa znów przegrała z Belgami. Tegoroczny Eurotour zamiast nad Jeziorem Nyskim odbędzie się drugi raz z rzędu w Ranst. Mistrza Europy skuterów wodnych poznamy podczas zawodów w Portugalii. Nysie pozostaje dominacja w Polsce i dobre wspomnienia po zawodach Eurotour z 2015 i 2016 roku, kiedy to mocno zaznaczyliśmy swoją obecność na mapie świata sportów motorowodnych.

Zawody w Belgii odbędą się w dniach 4-7 lipca, być może z udziałem zawodników reprezentujących na co dzień JetSki Nysa. W rozmowie z NysaHot prezes klubu Janusz Stajak po cichu liczył na wybór Nysy w tegorocznym cyklu. Bardzo dobre noty za organizację imprezy sportowej nie wystarczyły. Niezwykle widowiskowy Eurotour zobaczą kibice z Belgii, a finał światowego czampionatu zaplanowano w słynnym Lake Havasu w Arizonie. Nieznany jest jeszcze termin tegorocznej rundy Mistrzostw Polski, która odbędzie się nad naszym akwenem. Impreza prawdopodobnie odbędzie się w lipcu, być może razem z jubileuszową edycją Festiwalu Ognia i Wody.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź