Start Aktualności Nie żyje Kazimierz Stychno, głuchołaski radny i społecznik

Nie żyje Kazimierz Stychno, głuchołaski radny i społecznik

przez Nysa Hot

Odszedł Kazimierz Stychno, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołazach, wieloletni radny, społecznik i działacz sportowy. Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia złożyli rodzinie Burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński wraz ze współpracownikami
oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuchołazach Mariusz Migała wraz z radnymi.

Zasłużonego dla Głuchołaz społecznika w swoich wpisach w mediach społecznościowych pożegnali też inni lokalni politycy, m.in. pochodzący z Gluchołaz poseł na Sejm RP Kamil Bortniczuk.

-Dotarła do mnie bardzo przykra wiadomość o śmierci Kazimierza Stychno – wieloletniego radnego, społecznika i oddanego kibica głuchołaskiego sportu. To był bardzo dobry człowiek. Bezgranicznie oddany swojej pracy i rodzinie, której pragnę złożyć wyrazy współczucia. Spoczywaj w pokoju Kaziu! – napisał Kamil Bortniczuk.

-Kazimierz Stychno spoczywaj w pokoju  [*] Pamiętam niedawną naszą rozmowę, kreśliliśmy plany, których nie będziemy już mogli zrealizować… Kaziu był człowiekiem prawym i oddanym lokalnemu społeczeństwu w codziennym swoim życiu i taki pozostanie w naszej pamięci [*]22.12.2020 – to z kolei wpis Artura Kamińskiego, Przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Nyskim.

Foto: nowe.glucholazy.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź