Start Hot Nielegalny salon gier w Nysie zlikwidowany

Nielegalny salon gier w Nysie zlikwidowany

przez Nysa Hot

Funkcjonariusze opolskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny salon gier działający w Nysie. Salon znajdował się przy ul. Prudnickiej. 

– Nocą z 2 na 3 lutego 2023 r. funkcjonariusze opolskiej KAS zlikwidowali salon, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe. Funkcjonariusze znaleźli pięć automatów do gier i gotówkę w wys. 5 tys. zł. W lokalu przebywał 40- letni mężczyzna, który odpowiadał za obsługę graczy i urządzeń. Funkcjonariusze ustalili, że pracownik salonu był poszukiwany do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności – informuje KAS w Opolu.

– Automaty przewieziono do magazynu.  Zatrzymanego mężczyznę przekazano Policji.

Za organizowanie nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie. Organizatorom nielegalnych gier hazardowych i właścicielom lokali, w których działają niezarejestrowane automaty, grożą kary pieniężne w wys. 100 tys. zł od każdego urządzenia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź