Start Hot Nieprzytomna kobieta na klatce schodowej. Nie oddychała. Na pomoc ruszyły policjantki

Nieprzytomna kobieta na klatce schodowej. Nie oddychała. Na pomoc ruszyły policjantki

przez Nysa Hot

Dzięki szybkiej interwencji policjantek i ratowników medycznych udało się uratować młodą kobietę. Jej zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

– Prudniccy policjanci zostali wezwani do nieprzytomnej kobiety, która miała leżeć na klatce schodowej w jednej z kamienic w centrum miasta. Sierżant sztabowy Monika Rozembajgier oraz sierżant Justyna Boska, które już po chwili przyjechały na miejsce, stwierdziły, że młoda kobieta jest nieprzytomna i nie oddycha. Funkcjonariuszki natychmiast rozpoczęły reanimację – informuje prudnicka Policja. 

– Po chwili na miejsce dotarła też załoga pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni, naprzemiennie z policjantkami, nieprzerwanie prowadzili resuscytację krążeniowo – oddechową.

Po kwadransie przywrócono oddech, jednak w dalszym ciągu kobieta była nieprzytomna. 29-latka trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy.  Jej zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Foto: Policja Prudnik

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź