fbpx
Start Aktualności Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek

Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek

przez Nysa Hot

To będzie piękne zakończenie wakacji. 30 sierpnia o godz. 17.00 w Nyskim Domu Kultury bohaterowie ulubionych bajek zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. Po koncercie będzie możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z bajkowymi postaciami.

– Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu… Widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu, śmieszne dialogi, wspólna zabawa, namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów. – zachęca na Facebooku Nyski Dom Kultury.

Cena biletu: 35 zł od osoby.
Dzieci do lat 2 wchodzą za darmo, miejsce na kolanach opiekuna (trzeba podać ilość dzieci poniżej dwóch lat przy zakupie biletu).
Czas trwania: ok. 75 minut
Bilety do nabycia w kasie Nyskiego Domu Kultury

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź