Start Hot Nowa Biedronka i Dino. Ma być także nowy LIDL w Nysie

Nowa Biedronka i Dino. Ma być także nowy LIDL w Nysie

przez Nysa Hot

Sprawdzamy jakie nowe sklepy pojawią się w naszym regionie. Oprócz już wspomnianych w tytule, nowe marki pojawią się także w galerii DEKADA.

Maksymalnie do połowy listopada nastąpi otwarcie salonu OCHNIK w galerii. OCHNIK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Sklep będzie usytuowany zaraz obok marketu Carrefour.

W Nysie będzie też kolejna Biedronka. Powstanie w okolicy Castoramy, praktycznie vis-à-vis Dywanopolu. Wszystko wskazuje na to, że nowa Biedronka ma zostać uruchomiona w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Natomiast w Niwnicy powstanie kolejny sklep DINO. Market stanie w centralnej części sołectwa, tuż za budynkiem szkoły. Dino to jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Na terenie dawnej FSD ma powstać kolejny duży LIDL. Jeden sklep tej marki funkcjonuje na Vendo Parku. Niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Wkrótce na naszym portalu szerzej zajmiemy się kwestią inwestycji na terenie dawnej FSD. Inwestor wciąż nie ogłosił oficjalnie jakie nowe marki wejdą do Nysy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji mogą to być Intermarché lub Leroy Merlin, a w kontekście restauracji sieciowej Pizza Hut.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź