Start Hot Nowa kawiarnia i pracownia tortów w Centrum Przesiadkowym!

Nowa kawiarnia i pracownia tortów w Centrum Przesiadkowym!

przez Nysa Hot

Znana nysanom marka wychodzi z nowym pomysłem. Już niebawem popularna Słodka Babka otworzy swój punkt w Centrum Przesiadkowym. 

– Niedzielne popołudnie, spokojny wieczór z bliskimi i przyjaciółmi w przytulnym, cichym miejscu w towarzystwie wybitnej kawy i niebanalnych słodkości – czy nie tak brzmi opis idealnego miejsca do odpoczynku, pracy z dala od rodzinnego zgiełku czy zwyczajnego spędzenia czasu z rodzina, z dziećmi lub z najbliższymi? To coś, czego w naszym mieście brakuje. Ale, uwaga! Takie miejsce niedługo powstanie w samym centrum miasta, w nowo otwartym Centrum Przesiadkowym w Nysie – mówi Magdalena Cieślak.

– Połączenie ciepła, przytulnego wnętrza, aromatu wyselekcjonowanej kawy, przepysznych deserów, monoporcji. Zapewniamy, ze niejednokrotnie zaskoczymy Was swoją kreatywnością, a przyjazny zespół z największą starannością postara się umilić wszystkim gościom czas. Szykujemy dla Was coś naprawdę ekstra, coś, czego nasze miasto potrzebuje, a nikt jeszcze nie podołał temu wyzwaniu. Nie zdradzamy zbyt wiele, ponieważ chcemy Was miło zaskoczyć, a otwarcie będzie jedną z największych niespodzianek! – dodaje tajemniczo Cieślak.

Przypomnijmy, że wewnątrz Centrum Przesiadkowego mają funkcjonować także m.in. nowoczesna siłownia oraz sala fitness i specjalna strefa BEAUTY.

Jak zapewnia Piotr Bobak, Sekretarz Miasta, Centrum Przesiadkowe w Nysie ma zostać otwarte najpóźniej 1 kwietnia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź