Start Aktualności Nowa, profesjonalna sala konferencyjna w Nysie

Nowa, profesjonalna sala konferencyjna w Nysie

przez Nysa Hot

Dom Wenecki w Nysie, mieszczący się w ścisłym centrum miasta przy ul. Mostowej 1, udostępnia od lipca br. profesjonalną salę konferencyjną na 50 osób.

Wynajem sali Nysa

Firmy czy instytucje planujące szkolenia, spotkania biznesowe lub konferencje w Nysie mogą korzystać z nowej, profesjonalnej sali konferencyjnej. Sala o powierzchni 70 metrów kwadratowych mieści się na parterze Domu Weneckiego w Nysie, przy ul. Mostowej 1. Sala została wyposażona w profesjonalny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń, tj. mównicę z nagłośnieniem, wysokiej jakości rzutnik i ekran. Wyposażenie uzupełniają wygodne krzesła a także, opcjonalnie, stoły bankietowe.

Sala, która może pomieścić 50 osób, dostępna jest we wszystkich klasycznych ustawieniach stosowanych podczas szkoleń i spotkań, tj. teatralne, litera U czy szkolne, itp. Dzień wynajmu (od 8:00 do 18:00) kosztuje tysiąc złotych netto. Warto
zaznaczyć, że budynek dysponuje kilkudziesięcioma własnymi miejscami do parkowania aut, na monitorowanym i strzeżonym parkingu.

W cenie oferowane jest dodatkowe pomieszczenie w infrastrukturze budynku przeznaczone na catering. Może on być dostarczony z dowolnej firmy świadczącej tego rodzaju usługi lub przygotowany przez organizatora wydarzenia.
Dom Wenecki w Nysie to obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta. Inwestycja składa się z części usługowo-biurowej na parterze oraz apartamentów pod wynajem długoterminowy na piętrach. Obiekt powstał w efekcie kompleksowej rewitalizacji dawnej zabudowy. Budynki kompleksu otacza z dwóch stron zielony ogród. Od frontu przestrzeń zajmuje obszerny plac spacerowy i kilkadziesiąt miejsc parkingowych przeznaczonych dla gości i mieszkańców.

Kompleks zapewnia najwyższy w Nysie standard bezpieczeństwa. Funkcjonuje w nim stała ochrona fizyczna i elektroniczna (monitoring 24/7 i system zamków elektronicznych). Zaawansowana automatyka budynkowa daje możliwość zdalnego
zarządzanie instalacjami oświetleniowymi, grzewczymi czy klimatyzacyjnymi. Dom Wenecki w Nysie otrzymał tytuł „Budowa Roku 2021” w kategorii „Obiekty przebudowane i rewitalizowane” w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Rezerwacja sali konferencyjnej: 661 303 502
kontakt@domwenecki.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź