Start Hot Nowa stacja benzynowa w Nysie

Nowa stacja benzynowa w Nysie

przez Nysa Hot

Jest szansa, że jeszcze w tym roku w Głębinowie powstanie kolejna w Gminie Nysa stacja benzynowa. Będzie ona zlokalizowana przy rondzie w pobliżu zakładu produkcji etanolu Bioagra.

Dla nyskich kierowców informacja o budowie nowej stacji na wylocie z Nysy to znak, że może w końcu ceny na lokalnych stacjach będą bardziej przystępne, wzorem sąsiednich miast. Śledząc komentarze w mediach społecznościowych jak bumerang powraca wątek droższego paliwa na nyskich stacjach.

Internauci na potwierdzenie wrzucają zdjęcia z cenami,  w niektórych przypadkach różniącymi się nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze w stosunku do stacji z Prudnika, Opola, Głuchołaz, Paczkowa, czy Otmuchowa.

Na razie nowy inwestor zabiega o wydanie decyzji środowiskowych i nie zdradził, która z marek ulokuje swój biznes na wyjeździe z Nysy w kierunku Kłodzka. Jedno jest pewne, im większa konkurencja, tym lepiej dla konsumentów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź