Start Aktualności Nowa strona Ekom-u

Nowa strona Ekom-u

przez Nysa Hot

Strona internetowa powinna być odświeżana (nie mylić z aktualizacją) co kilka lat. W przypadku wydatków publicznych, tego typu decyzje są zazwyczaj mało popularne. W ostatnich latach wiele instytucji w Nysie chwaliło się nowymi witrynami. Przyszedł czas na spółkę EKOM.

Pod adresem ekom.com.pl znajdziemy przede wszystkim bardziej przejrzystą szatę graficzną, niż do tej pory. Choć EKOM jeszcze nie wykorzystał całego potencjału nowych rozwiązań, strona posiada duże możliwości dalszej rozbudowy i elastycznego reagowania na potrzeby swoje i mieszkańców. Rozbudowywana powinna być zwłaszcza zakładka „wiedza”. Na nowej witrynie nie zabrakło przydatnych informacji jak harmonogram wywozu odpadów, czy też animacji dotyczącej segregowania śmieci.

W styczniu 2020 roku nową stronę www zaprezentuje Urząd Miejski w Nysie, który cały czas stawia na dopasowanie się do wymogów tzw. elektronicznego obiegu dokumentów. W I kwartale przyszłego roku magistrat umożliwi dokonywanie wielu nowych czynności bez konieczności wychodzenia z domu, czy też bez konieczności osobistego odbierania decyzji administracyjnych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź