Start Hot Nowe centrum handlowe w regionie!

Nowe centrum handlowe w regionie!

przez Nysa Hot

W regionie powstaje nowe centrum handlowe. Prace budowlane mają potrwać do jesieni.

Park handlowy powstaje w Lubrzy w powiecie prudnickim. Inwestorem jest Grupa Fortis Investments, a budową Premium Park w Lubrzy zajmuje się spółka Adamietz ze Strzelec Opolskich. Firma odpowiadała wcześniej za powstanie pierwszej nyskiej galerii.

Inwestycja jest zlokalizowana na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. W obiekcie znajdziemy takie sklepy jak Biedronka, CCC, Deichmann, KiK, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay, Smyk oraz Tedi. W nowym parku handlowym na znaleźć się również miejsce dla lokalnych przedsiębiorców, wśród których będzie ZOO Leoś.

Dla przyszłych klientów przewidziano przestronny parking. Łączna powierzchnia zabudowy obiektów to około 9000 metrów kwadratowych. Obiekt jest w 100% skomercjalizowany. – informuje Grupa Fortis Investments.– Jednocześnie trwają intensywne prace nad uruchomieniem obiektów towarzyszących – marketu BricoMarche oraz restauracji typu DRIVE i stacji benzynowej.

Prace budowlane mają zakończyć się w październiku 2021r.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź