Start Hot Nowe marki wchodzą do Nysy! Będzie m.in. Auchan!

Nowe marki wchodzą do Nysy! Będzie m.in. Auchan!

przez Nysa Hot

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku otwarto nową, kolejną już Biedronkę, ale wiele osób liczy na zupełnie nowe marki w naszym mieście. Pokazują to wasze liczne komentarze w mediach społecznościowych. Sprawdzamy więc jakie nowe sklepy pojawią się w Nysie.

Tak jak pisaliśmy jako pierwsi, mocno ożyje teren dawnej FSD, m.in. właśnie za sprawą nowych sklepów. Jest już niemal pewne, że pojawią się tam Leroy Merlin, a także Lidl. Co ciekawe, kolejną nową marką ma być dm. To drogeria oferująca bogatą gamę produktów w kategoriach: pielęgnacja & perfumy, artykuły dla niemowląt & dzieci, zdrowie i zdrowe odżywianie, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki do makijażu, pielęgnacja włosów, pielęgnacja dla mężczyzn i produkty dla zwierząt.

Nowością będzie także pierwsza w naszym mieście restauracja sieciowa KFC. Nyskie KFC powstanie na skwerze rozdzielającym teren PKP od drogi wojewódzkiej, między ul. Racławicką a ul. Bema. Skrzydełka z kubka z charakterystycznym logo zjemy już w czerwcu. Naprzeciwko nowego Centrum Przesiadkowego powstanie nie tylko lokal KFC. W pawilonie będzie także m.in. drogeria i supermarket. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, powstanie tam punkt Auchan. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź