Start Hot Nowe miejsce na mapie Nysy!

Nowe miejsce na mapie Nysy!

przez Nysa Hot

Dziś otwarto nowy punkt w Nysie. WIDZIMY SIĘ? Optyk Jessika Liguz to miejsce, które stworzone zostało z zamiłowania do optyki i pracy z klientem. Okulary są tu traktowane jako wyjątkowy element garderoby/biżuterii, dlatego w ofercie znajdziemy różnorodne, niebanalne wzory opraw, które w połączeniu z przepięknymi kolorami zmienią nasz wizerunek na ten wymarzony.

Oprócz pięknych opraw salon oferuje najwyższej jakości soczewki okularowe, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Salon znajduje się na ul. Piastowskiej, naprzeciwko Bastionu św. Jadwigi, zaraz obok popularnego sklepu rowerowego.

W Salonie wykonujemy badanie wzroku, dopasowujemy soczewki kontaktowe, prowadzimy sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W związku z otwarciem w dniach 10-15 lipca przygotowaliśmy dla Was specjalne RABATY na okulary oraz DARMOWE BADANIE WZROKU – informują właściciele.

– Zaufaj naszemu specjaliście, który kierując się Twoimi potrzebami dobierze okulary odpowiednie dla Ciebie. W celu umówienia badania wzroku prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr. tel. +48 882 181 042 lub poprzez stronę internetową: https://www.myglasson.com/widzimysieoptyk

Warto również odwiedzić instagrama: widzimysie.optyk oraz stronę internetową gdzie dowiemy się więcej o usługach i produktach: www.widzimysieoptyk.com.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź