Start Aktualności Nowe miejsce na wydarzenia okolicznościowe. Niebo zaprasza!

Nowe miejsce na wydarzenia okolicznościowe. Niebo zaprasza!

Sala Bankietowa Niebo to nowy punkt na usługowej mapie Nysy

przez Nysa Hot

Zadebiutowali w grudniu 2021 roku, choć smaki ich kuchni znamy od wielu lat. Właściciele Bistro zapraszają do skorzystania z oferty Sali Bankietowej Niebo, mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 23 w Nysie, przy wiadukcie.

Sala Bankietowa Niebo

Jedzenie i pizza na wagę to znak rozpoznawczy nyskiego Bistro. Teraz rozbudowana i połączona kuchnia gotuje również dla gości Sali Bankietowej Niebo. – Nasz główny profil działalności to oczywiście organizowanie rożnych imprez okolicznościowych jak wesela, chrzciny, imprezy firmowe, czy też jubileusze – wylicza właściciel firmy, Henryk Pędzik.

Lokal pomieści 130 osób, a wyróżnia go oryginalny wystrój i klimatyczne światła. – Mamy profesjonalną kuchnię, stąd wszystko przygotowujemy sami na miejscu. Menu oczywiście dopasowujemy do upodobań klienta. To od niego zależy, czy będą klasyczne dania, czy szwedzki stół itp. – mówi Henryk Pędzik. Kto jeszcze nie skosztował, może sprawdzić część potraw na miejscu, wybierając się po jedzenie na wagę do Bistro.

Rzutnik i nagłośnienie pozwalają na wszelkiego rodzaju prezentacje, szkolenia i spotkania firmowe. Przy lokalu w najbliższym sąsiedztwie wiaduktu znajdziemy też parking dla gości. „Niebo” jest klimatyzowane, a duże wnętrze pozwala na elastyczne podejście do potrzeb gości.

Rezerwacje – 503 545 464

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź