Start Aktualności Nowe, niesamowite miejsce w naszym regionie!

Nowe, niesamowite miejsce w naszym regionie!

przez Nysa Hot

W Podlesiu w Gminie Głuchołazy powstanie Osada Z OGRODEM NA TY. Piękne otoczenie, cisza i spokój to tylko kilka elementów, które je wyróżniają.

Osada z założenia jest miejscem, w którym spowalnia się pędzące myśli, a pięknie historie dzieją się same. Dlatego przy każdym domu czekają na Was tarasy z bąbelkującymi jacuzzi oraz wygodnymi leżakami, na których nogi, jaki i skłębione myśli prostują się same. Bez trudu odnajdziecie również przygotowany do Waszej dyspozycji grill, a w centralnym punkcie osady miejsce na ognisko, gdzie jak wspomniałem, piękne historie dzieją się same. Slow life uzupełni sauna, a także hamaki i czerwona huśtawka, z których możecie podziwiać piękne widoki i jeszcze piękniejsze zachody słońca – mówi Tomasz Szostak, pomysłodawca Osady i twórca popularnej strony Z ogrodem na TY.

– Osada jest miejscem, które powstało z mojej pasji do ogrodów. Dlatego każdy domek ma wnętrza w kolorach natury, a dla rozróżnienia nazwałem je: różany, lawendowy, słonecznikowy i sosnowy. Zadbałem o liczne akcenty i dodatki, wśród których znajdziecie m.in. albumy z pięknymi roślinami i ogrodami. W sam raz aby usiąść z nimi na tarasie, inspirować się i być może planować, co możecie zrobić po powrocie do domu – dodaje Tomasz Szostak. 

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji, a niebawem na naszym portalu więcej informacji o tym bardzo ciekawym projekcie.      

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź