Start Lifestyle Nowe pomysły Szkółki Pływackiej Agencji Rozwoju Nysy

Nowe pomysły Szkółki Pływackiej Agencji Rozwoju Nysy

Zajęcia dla rodziców dzieci i konsultacje z dietetykiem w szkółce pływackiej ARN

przez Nysa Hot

Od kilku tygodni dzieci znów uczą się pływać i doskonalą swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów szkółki pływackiej Agencji Rozwoju Nysy. Zainteresowanie jest duże – po okresie nauki zdalnej dzieciaki chętnie ruszyły zza komputerów, by zażyć ruchu i wziąć udział w urozmaiconych zajęciach.

Nyska Szkoła Pływacka ARN powstała rok temu i pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Pokazuje to tegoroczna frekwencja na basenie. Szkółka ma pod swoimi skrzydłami ponad 100 podopiecznych. Cały czas można jeszcze zapisywać swoje pociechy pod nr tel. – 508 994 703. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki na krytej pływalni przy ul. Piłsudskiego. Niebawem mają zostać uruchomione także piątkowe zajęcia.

Szkółka ma także ambitne plany. Wśród proponowanych nowości mają znaleźć się zajęcia z aqua aerobiku dla rodziców, którzy czekają na swoje pociechy, gdy te uczą się pływać, a także konsultacje z dietetykiem. Szkółka nie zapomina także o seniorach. Dla nich także mają zostać przygotowane ciekawe zajęcia z aqua aerobiku.

Źródło: ARN – Agencja Rozwoju Nysy 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź