Start Aktualności Nowi mieszkańcy Ośrodka w Skorochowie

Nowi mieszkańcy Ośrodka w Skorochowie

przez Nysa Hot

Od teraz Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” ma nowych mieszkańców. W Skorochowie zamieszkały dwa urocze psiaki, Kiara i Quatro.

– Nasz Ośrodek stał się nowym domem dla Kiary – typ haskiego i wilczura Quatro. Wcześniej ich domem było Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Konradowej. Pracownicy i Wolontariusze Schroniska przekazali im całe swoje serce, dzięki czemu owe Pieski są wspaniałe. – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina”. – Teraz naszym zadaniem jest dać im wszystko czego potrzebują i przekonać ich do ludzi, którzy kiedyś… dawno, dawno temu ich porzucili. U nas na Ośrodku nieco zamieszanie… Pracownicy zabijają się o wyprowadzanie psiaków. Przyjeżdżają wieczorami po pracy, aby z nimi pospacerować po Ośrodku.

Pracownicy ośrodka dziękują też wszystkim, którzy pomagają naszym braciom mniejszym. My także zachęcamy do przemyślanej adopcji podopiecznych schroniska.

Foto: Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina”

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź