Start Aktualności Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

W bliskiej odległości Jeziora Nyskiego oraz centrum miasta Nysa

przez Nysa Hot

Minimalistyczne bryły, przestronne wnętrza, lukarny z dużym przeszkleniem oraz ogród z zachodnią ekspozycją to tylko kilka korzyści zamieszkania na Osiedlu Chełmońskiego w Jędrzychowie!

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

Głównym atutem inwestycji jest nastawienie na ekologiczne i nisko-kosztowe rozwiązania. Dlatego lokale mieszkalne na Osiedlu zostaną wyposażone w bezobsługowe i wygodne w użytkowaniu pompy ciepła. Wykorzystanie energii pozyskanej z natury zapewni komfort cieplny i przede wszystkim przełoży się na niskie rachunki przyszłych mieszkańców Osiedla.
Inwestorem jest Modern Studio Development sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, prowadzące również takie inwestycje jak: Osiedle Królowej Jadwigi w Opolu oraz Osiedle Chopina w Niemodlinie (www.osiedlechopinaniemodlin.pl).
Budynki zaprojektowała pracownia Modern Studio Architektury z Opola, co przełożyło się na indywidualne podejście do projektu oraz przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 4 lokale mieszkalne o powierzchni 80-100 m2.
Bryłę wyróżnia nowoczesny i minimalistyczny charakter, jednocześnie nawiązujący w zakresie formy i wykorzystanych materiałów do sąsiedniej zabudowy. Białą fasadę zastawiono z ceglaną okładziną, dodającą eleganckiego charakteru całej inwestycji. Wyróżniającym się elementem są lukarny z dużym przeszkleniem, wysunięte przed lico elewacji i nadające dynamiki ceglanej bryle.

Komfort i zielone otoczenie

Na parterze każdego z lokali znajduje się przestronny salon z jadalnią, aneks kuchenny oraz toaleta. Natomiast na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie oraz drugą łazienkę. Komfort codziennego życia mieszkańców niewątpliwie podniesie bezpośredni dostęp do ogrodu z zachodnią ekspozycją. Dodatkowo dla każdego lokalu zostały zapewnione dwa miejsca postojowe. Dużym atutem lokalizacji jest spokojna okolica oraz bliska odległość od usług handlu, oświaty, opieki medycznej, terenów wypoczynkowych Jeziora Nyskiego oraz centrum miasta Nysa.

Kontakt w sprawie  rezerwacji 533 848 625 lub modernstudio.opole@gmail.com

materiał naszego partnera

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź