Start Na sygnale Nowy gracz na rynku

Nowy gracz na rynku

przez Nysa Hot

Jak często dwóch dj-ów otwiera klub muzyczny? No właśnie. Już niedługo przekonamy się, czy dzięki temu Nysa trafiła szóstkę w totka. Na razie jesteśmy po hucznym otwarciu Truth Music Club.

Dj Adamus i Dj Daso mają nowy pomysł jak zagospodarować podpiwniczenia na nyskim Rynku. Nowoczesne wnętrze i przede wszystkim znajomości w świecie muzyki mają sprawić, że nowy klub w naszym mieście będzie żyć i dawać radość innym. Proste? Niby tak, ale wielu się ta sztuka nie udała. Tym razem może być inaczej, a magnesem mają być głośne nazwiska i ciekawe projekty nie tylko muzyczne. DJ Adamus nie raz udowodnił, że ma nosa do interesów.

Grand opening dał szybko odpowiedź, że plany są ambitne. Agnieszka Włodarczyk, Rafał Maślak i Jankes bawili się wspólnie z mieszkańcami Nysy przy muzyce serwowanej przez m.in. DJ Lunatic Luke’a. – Dużo pracy, ale się udało! Tak jak chcieliśmy, na mapie Nysy pojawiło się nowe miejsce klubowe – mówi DJ Adamus. – Cieszę się, że odwiedzili nas też moi znajomi, ci z czasów opolskich, nyskich i warszawskich. Już za chwilę majówka więc nie zwalniamy tempa. 

Kolejne emocje przed nami. Już 1 maja otwarcie największego ogródka w mieście. W 100% z Vinyli zagrają Daso z DJ ADAMUS oraz Stahou z Slovik. Rozmowa z DJ Adamusem dla NysaHot tuż po majówce!

 
 
 
fot. Truth Music Club 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź