Start Rozrywka Nowy hit sanah usłyszymy w Nysie!

Nowy hit sanah usłyszymy w Nysie!

przez Nysa Hot

Koncert młodej artystki już 2 grudnia w Hali Nysa. Usłyszymy największe przeboje sanah, w tym jej premierowy numer „Kolońska i szlugi”, który dziś o północy został udostępniony w serwisie YouTube.

Jest na polskiej scenie muzycznej od niedawna, ale zdążyła mocno już „namieszać” i zdobyć pokaźne grono fanów. Młoda, oryginalna z charakterystycznym głosem i wielkim talentem do pisania przebojów – tak w skrócie można opisać sanah.

Sądząc po reakcjach w Internecie, jej najnowsza piosenka już wkrótce może zawojować radiowe listy przebojów. Nam bardzo się podoba, a Wy posłuchajcie i oceńcie sami.

Foto: sanah/Facebook

Powiązane artykuły

1 komentarz

majkos 5 kwietnia 2022 - 08:59

Dzieje się, zobaczcie – https://goingapp.pl/wydarzenie/uczta-u-sanah-poznan/maj-2022 I to naprawdę robi różnicę. Świetna dziewczyna, która zawsze na tych imprezach robi mega klimat, przyjemnie się jej słucha i tak powinno być. Swoją drogą to fajnie, że to wszystko poszło właśnie w takim kierunku.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź