Start Inwestycje Nowy park handlowy w regionie w tym roku! Znamy listę sklepów

Nowy park handlowy w regionie w tym roku! Znamy listę sklepów

przez Nysa Hot

W piątek informowaliśmy, że w naszym regionie powstanie kolejne centrum handlowe. Poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących tej inwestycji, m.in. jakie sklepy znajdą się w nowym obiekcie.

Centrum handlowe w dobrej lokalizacji

Przypomnijmy – park handlowy powstanie w Lubrzy w powiecie prudnickim. Inwestorem jest Grupa Fortis Investments, a budową Premium Park w Lubrzy zajmie się spółka Adamietz ze Strzelec Opolskich. Firma odpowiadała wcześniej za powstanie pierwszej nyskiej galerii.

Inwestycja zostanie zlokalizowana na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. W obiekcie znajdziemy takie sklepy jak Biedronka, CCC, Deichmann, KiK, Martes Sport, Neonet, Pepco, Rossmann, Sinsay, Smyk oraz Tedi. W nowym parku handlowym na znaleźć się również miejsce dla lokalnych przedsiębiorców, wśród których będzie ZOO Leoś.

-Dla przyszłych klientów przewidziano przestronny parking. Łączna powierzchnia zabudowy obiektów wyniesie około 9000 metrów kwadratowych. Obiekt jest w 100% skomercjalizowany. – informuje Grupa Fortis Investments. – Jednocześnie trwają intensywne prace nad uruchomieniem obiektów towarzyszących – marketu BricoMarche oraz restauracji typu DRIVE i stacji benzynowej.

Prace budowlane mają zakończyć się w październiku 2021r.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź