Start Aktualności Nowy partner Vademecum

Nowy partner Vademecum

przez Nysa Hot

Pandemia covid-19 zmieniła polskie szkoły i uczelnie, stawiając im wiele trudnych wyzwań i zagrożeń. Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum z Nysy zdając sobie sprawę z tych problemów rozpoczyna rekrutację w swoich placówkach na rok akademicki 2021/2022.

Vademecum Nysa pozyskało kolejnego uznanego partnera

W ostatnim czasie do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. To akademicka uczelnia wyższa, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości,
pedagogiki oraz nauki o bezpieczeństwie. W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020 znalazła się na 6 miejscu w Polsce. To kolejny powód, aby wybrać ofertę nauczania nyskiego Vademecum.

ECES Vademecum organizuje w terminie w dniach 7-13.06.2021 specjalny Tydzień Promocji Rekrutacyjnych – wypełniony po brzegi prezentami, bonusami i promocjami kwotowymi.

Zniżki w czesnym w zależności od studiów są do 1000 zł, bonusy dodatkowe to certyfikowane szkolenia i kursy no i tablety, torby turystyczne, plecaki itd. Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc uczniom i studentom w powrocie do edukacyjnej rzeczywistości nowego roku szkolnego i akademickiego 2021/2022 – mówi Dyrektor placówki, Bożena Węcka.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź