Start Hot Nowy sklep w DEKADZIE już otwarty! Niedługo otwarcie kolejnych

Nowy sklep w DEKADZIE już otwarty! Niedługo otwarcie kolejnych

przez Nysa Hot

Dziś w galerii DEKADA otwarto nowy sklep. Powody do zadowolenia mają miłośnicy zwierząt. Otwarto bowiem duży sklep zoologiczny FAMILY PETS & ZOO.

Dodajmy, że do soboty, 2 grudnia w sklepie obowiązuje rabat -15 na wszystko, z wyłączeniem karmy weterynaryjnej oraz obroży Foresto.

Co ciekawe, FAMILY PETS & ZOO ma stoisko z egzotycznymi zwierzętami, jak jaszczurki czy węże. Podobnych nie ma w innych nyskich sklepech zoologicznych.

A już niebawem w galerii otworzą się kolejne nowe punkty. Jeszcze w tym roku, (1 grudnia) zamiast punktu Teletorium (obok Carrefoura) uruchomiony zostanie punkt 4TEL. Charakter tego miejsca się nie zmieni. Wciąż kupimy tam akcesoria do telefonów komórkowych.

Już nowym roku, najprawdopodobniej w styczniu w galerii zjemy kebaba. W strefie food court (na I piętrze) pojawi się lokal Zahir Kebab.

Nowością będzie również sklep DAJAR, oferujący wyposażenie do domu i ogrodu. Tutaj otwarcie również zaplanowano na styczeń 2024r.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź