Start Hot Nowy sklep w miejsce Lewiatana

Nowy sklep w miejsce Lewiatana

przez Nysa Hot

Jedne popularne sklepy znikają, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Na Nysa Hot bacznie przyglądamy się zmianom zachodzącym w Nysie. Co jakiś czas piszemy o zamknięciu popularnych, a niekiedy wręcz kultowych punktów. 

Tym razem zmianę możemy dostrzec na ul. Wrocławskiej. W miejsce Lewiatana pojawił się tam nowy sklep. Jak głosi szyld reklamowy, kupimy w nim „wszystko po 1 zł”.

W ostatnim czasie z mapy Nysy zniknęło kilka popularnych sklepów. Mowa m.in. o sklepie Ewa na ul. Celnej. Oferował bardzo szeroki asortyment, od pasmanterii przez ręczniki, pościel, karnisze, po parasole. Innym przykładem jest także niemal kultowy sklep papierniczy w Rynku. Chyba prawie każdy z nas choć raz robił tam zakupy do szkoły.

Mamy też przykłady punktów, które zmieniły swoją lokalizację. Tak jak np. księgarnia Annał, która ze ścisłego Rynku przeniosła się na ul. Celną. W miejscu popularnej księgarni znajdziemy teraz sklep Decorama z markową odzieżą na każdą okazję. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź