fbpx
Start sport Nowy zawodnik w Stali Nysa!

Nowy zawodnik w Stali Nysa!

przez Nysa Hot

Maciej Naliwajko został zawodnikiem Stali Nysa. Nowy przyjmujący będzie występował z numerem 23 na koszulce. 

Stal się wzmacnia

-Po rozwiązaniu kontraktu ze Zbigniewem Bartmanem zwolnił się wakat przyjmującego w Stali Nysa. Klub zdecydował się podpisać kontrakt z Maciejem Naliwajko, który do Nysy przenosi się z Sulęcina. Naliwajko znany jest kibicom z Nysy, bowiem w dwóch poprzednich sezonach bronił barw AZS-h AGH Kraków (2019/2020) oraz Gwardii Wrocław (2018/2019), z którą Stal Nysa toczyła zacięty w bój w ćwierćfinale KRSIPOL 1. Ligi. – informuje Stal Nysa.

Maciej Naliwajko ma 30 lat i 195 cm wzrostu. Jego zasięg w ataku to 343 cm.  Dodajmy, że na pozycji przyjmującego w Stali Nysa grają jeszcze Kamil Długosz, Bartosz Bućko i Łukasz Łapszyński.

– Maciej został zakontraktowany do zespołu Stali, by pomóc w osiągnięciu naszego celu, czyli utrzymaniu się w PlusLidze. To zawodnik ze sporym doświadczeniem pierwszoligowym. Dziś będzie już na pierwszym treningu z naszą drużyną. Sprawy formalne związane z grą w naszym zespole będą zrealizowane w ciągu 3 najbliższych dni, więc Maciek będzie w składzie meczowym na mecz z Treflem Gdańsk – mówi Marek  Majka, prezes Stali Nysa – Na pewno Maciej będzie z nami do końca tego sezonu. Po rozwiązaniu kontraktu ze Zbyszkiem Bartmanem potrzebowaliśmy czwartego przyjmującego, aby mieć spokój w przypadku nieoczekiwanej kontuzji któregoś z naszych zawodników na tej pozycji, a także z potrzeby jak najlepszego przygotowywania się i profesjonalnego treningu do ostatnich 8 spotkań fazy zasadniczej. Myślę, że dla Maćka to będzie także okazja do zaprezentowania się w PlusLidze. Wszyscy na tym skorzystamy – dodaje Majka.

fot. Stal Nysa

 

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź