Start Aktualności Nysa walczy o wygraną

Nysa walczy o wygraną

przez Nysa Hot

Nysa ponownie przystąpiła do konkursu „Świeć się z Energą”. W tym roku o tytuł świetlnej stolicy województwa powalczy z Opolem. Reszta ma raczej nikłe szanse.

Nasze miasto już 2 razy było w ścisłym finale konkursu jednego z potentatów energetycznych w Polsce. W tym roku będzie trudniej. Opole zainwestowało w nowe iluminacje, przez co wydaje się faworytem. Jednak po porażkach w latach poprzednich, część mieszkańców Opola może odpuścić sobie głosowanie. Kto odwiedził ostatnio opolski jarmark bożonarodzeniowy mógł przekonać się jak magicznie wygląda stary rynek. W Nysie przez rozkopanie kluczowych ulic tegoroczne iluminacje budzą nieco mniejszy zachwyt. Jak to często bywa w takiej rywalizacji, zwycięży ten kto zmobilizuje większą liczbę internautów do głosowania. Zatem zachęcamy! Głosować można do 2 stycznia 2020 r. pod adresem https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/opolskie/nysa/.

Zwycięzcy etapu wojewódzkiego powalczą w krajowym finale.

fot. nysa.eu

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź