Start Lifestyle Nysa zostaje w domach i ćwiczy z Sonią Dziergas

Nysa zostaje w domach i ćwiczy z Sonią Dziergas

przez Nysa Hot

Jak po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego nie wyjść z domu z dodatkowymi kilogramami? Ćwiczyć można zdalnie i równie efektywnie! 

 
Siłownie oraz studia fitness zamknięte. Jak w takiej sytuacji dbać o swoją kondycję? Sposób na to ma Sonia Dziergas. Trenerka personalna z Nysy chce ”spotykać się” z mieszkańcami Gminy Nysa na wspólnym treningu. W związku z tym, że niemożliwe są ćwiczenia w grupach, zainteresowani będą spalać kilogramy przed komputerami. 
 
Aby wziąć udział w treningu wystarczy dołączyć do grupy na Facebooku i równo o 19:00 włączyć transmisję. Akcja „zostań w domu i… NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE” rusza już dzisiaj. Trenerki na żywo będą prezentować ćwiczenia i zachęcać do spędzania wolnego czasu w sposób zdrowy i na tyle ile to możliwe – aktywny. Dziś zajęcia dla zainteresowanych poprowadzi Ilona.
 
 [quote width=”auto” align=”left|right|none” border=”COLOR” color=”COLOR” title=”Sonia Dziergas”]Zapraszamy do odreagowania w trudnej sytuacji dla każdego z nas. Oprócz treningu oferujemy porady, przepisy i wzajemną motywację! [/quote]
 
 
 
 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź