Start Hot Nysanin Łukasz Grzegorzek dostał „polskiego Oscara”!

Nysanin Łukasz Grzegorzek dostał „polskiego Oscara”!

Grzegorzek wybrany najlepszym reżyserem podczas prestiżowego festiwalu

przez Nysa Hot

Nagrodę dla Najlepszego Reżysera na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zdobył nysanin Łukasz Grzegorzek za film „Moje wspaniałe życie”. Przypomnijmy, że obraz został nakręcony w naszym mieście.

Film miał swoją premierę w sierpniu. Dzieło Nysianina Łukasza Grzegorzka było jednym z filmów otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Era Nowe Horyzonty. 

Moje wspaniałe życie jest historią kobiety, która chce zmienić swoje życie, nie patrząc na konsekwencje swoich działań. „Jo” ryzykuje rozpad rodziny i utratę reputacji, by znów poczuć się kochaną.

Sceny do filmy powstawały w różnych częściach Nysy, a w rolę statystów wcieli się mieszkańcy naszego miasta, którzy mogli zagrać u boku takich gwiazd jak Agata Buzek, Jacek Braciak, czy Adam Woronowicz.

Producentem filmu jest Koskino, a dystrybutorem Gutek Film.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Katarzyna Ryszewska 26 września 2021 - 13:10

Poprawna forma to: nysianin i nie ustąpię. Za autorytet podaję słowniki poprawnej polszczyzny i profesorów uniwersyteckich.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź