Start sport Nysanin Mistrzem Polski!

Nysanin Mistrzem Polski!

przez Nysa Hot

Przemek Kierpacz wywalczył pas Mistrza Polski  K1 w kategorii wagowej 72,5 kg. Nysanin zdobył tytuł w ubiegłą sobotę podczas Charytatywnej Gali K1 w Mikołowie.

-Przeciwnik był bardzo wymagający, ale udało się wygrać na punkty – mówi dla Nysa Hot Przemek Kierpacz. – Okres przygotowawczy był ciężki, dlatego przypieczętowanie tego wygraną bardziej cieszy.

-Na początku werdykt wskazywał zwycięstwo przeciwnika, co nie do końca wynikało z przebiegu walki. Moi trenerzy domagali się jednak wglądu w karty punktowe i okazało się, że punkty podliczono źle, a dokładniej zagubiła się jedna kartka z punktacją. Po weryfikacji to ja zszedłem z ringu jako zawodowy mistrz Polski.  Teraz czekam na kolejne wyzwania.- dodaje Kierpacz.

Całkowity dochód z gali zostanie przeznaczony na leczenie Olivii Sołtysiak. Nastolatka choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Foto: Przemek Kierpacz/archiwum prywatne 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź