Start Hot Nysanin poszukiwany 3 listami gończymi zatrzymany

Nysanin poszukiwany 3 listami gończymi zatrzymany

przez Nysa Hot

30-latek poszukiwany trzema listami gończymi został zatrzymany przez nyskich policjantów kiedy szedł ulicami Nysy. Teraz mężczyzna najbliższe 5 lat spędzi w więzieniu.

25 kwietnia, policjanci z wydziału prewencji patrolowali ulice miasta. Około godz. 11:00, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, co do którego mieli podejrzenie, że ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Ich przypuszczenia się potwierdziły, bowiem poszukiwany na widok patrolu policji przyśpieszył kroku. Po chwili mężczyzna już biegł próbując zgubić policjantów, którzy ruszyli za nim w pościg. Po chwili 30-latek został dogoniony, obezwładniony i zatrzymany – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

Okazało się, że mieszkaniec Nysy jest poszukiwany trzema listami gończymi. Ukrywał się przez blisko pół roku.

– Skazany został między innymi za oszustwa, kradzieże z włamaniem i bezprawne posługiwanie się dokumentem innej osoby – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

30-latek trafił do zakładu karnego. Teraz odbędzie zasądzoną wcześniej karę ponad 5 lat więzienia.

Foto: KPP w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź