Start Rozrywka Nysanin rozbija bank! Kolejna nagroda dla filmu Grzegorzka

Nysanin rozbija bank! Kolejna nagroda dla filmu Grzegorzka

"Moje wspaniałe życie" z kolejną nagrodą

przez Nysa Hot

Grand Prix na Festiwalu Filmowym Opolskie Lamy dla filmu „Moje wspaniałe życie”! To kolejne wyróżnienie dla obrazu nysanina Łukasza Grzegorzka.

– Dziękujemy jurorkom (Anicie Piotrowskiej i Katarzynie Kalwat) oraz jurorom (Rafałowi Mościckiemu i Tomaszowi Raczkowskiemu) za nagrodę! A organizatorom dziękujemy za fantastyczną atmosferę i świetne spotkanie z publicznością – napisał na swoim facebookowym profilu Łukasz Grzegorzek.

Przypomnijmy, że pod koniec września Łukasz Grzegorzek zdobył nagrodę dla Najlepszego Reżysera na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, także za film „Moje wspaniałe życie”.

Film miał swoją premierę w sierpniu. Dzieło Nysianina Łukasza Grzegorzka było jednym z filmów otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Era Nowe Horyzonty.

Już 29 października film trafi do kin w całej Polsce. Prawdopodobnie wcześniej, bo 18 października będzie mieć specjalną nyską premierę w kinie Cinema N 3D. Tego dnia Łukasz Grzegorzek i aktorzy, którzy wystąpili w filmie mają pojawić się w naszym mieście.

Foto: Łukasz Grzegorzek/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź