Start Hot Nysanin w półfinale „Mam talent”!

Nysanin w półfinale „Mam talent”!

przez Nysa Hot

Nysanin Dawid Krzyżowski ma szansę wygrać najpopularniejszy talent show w polskiej telewizji. Na razie zyskał uznanie jurorów. Teraz o jego losach zadecydują widzowie. 

– Dostałem się do półfinału „Mam Talent” oczywiście werdykt to 3 x Tak. Innej możliwości nie pozostawiłem jury. Emisja w TV już wiosną przyszłego roku. Jak uważacie, wygram? – informuje na swoim profilu na FB Dawid Krzyżowski. 

Umiejętności Dawida potwierdzają liczne pokazy i widowiska w których brał udział, a przede wszystkim osiągnięcia sportowe. Do największych z nich należy zwycięstwo w polskich eliminacjach Red Bull oraz dotarcie do ¼ finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Przed rokiem miał okazję prezentować swoje piłkarskie triki przed samym Robertem Lewandowskim. Piłkarz Barcelony oglądał pokazy mistrza freestyle football przed meczem Ligi Narodów.

TVN w wiosennej ramówce 2024 roku pokaże 15. edycję „Mam talent!”, w której do jury dołączą Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Trzymamy kciuki za Dawida!

Foto: archiwum prywatne/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź