Start Aktualności Nysanka w programie „The Voice of Poland”!

Nysanka w programie „The Voice of Poland”!

przez Nysa Hot

Już w najbliższą sobotę w jednym z najpopularniejszych telewizyjnych talent show wystąpi utalentowana przedstawicielka naszego regionu, Natalia Cwajna. Początek programu o godz. 21.00.

Natalię mogliśmy wielokrotnie podziwiać na scenie m.in. Nyskiego Domu Kultury. Młoda wokalistka przez lata śpiewała z Nyskim Studiem Piosenki, a teraz podąża własną artystyczną drogą. Natalia dobrze radzi sobie zarówno w nastrojowych utworach, balladach, wymagających dużej wrażliwości i wczucia się w klimat, jak i w rockowych kawałkach.

Jaki repertuar zaprezentowała w programie „The Voice of Poland”? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę. Dowiemy się także czy jej interpretacja przypadła do gustu trenerom i odwrócili swoje fotele, dając Natalii szansę na niezwykłą muzyczną przygodę.

W tym roku emitowana jest już jedenasta edycja popularnego talent show. Tym razem w fotelach trenerów zasiadają Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Foto: UM Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź