Start Hot Nysanki powalczą o koronę Miss Województwa Dolnośląskiego

Nysanki powalczą o koronę Miss Województwa Dolnośląskiego

przez Nysa Hot

O koronie miss marzyła choćby raz w życiu chyba każda kobieta. Przed szansą jej zdobycia stoją piękne mieszkanki naszego regionu, które próbują swoich sił w konkursie Miss i Miss Nastolatek Województwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do wsparcia pięknych kandydatek!

– Zagłosuj i daj awans bezpośrednio do finału największego, jedynego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Dolnośląskim! 3 kandydatki z największą ilością głosów otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu! Głosowanie trwa do 24 marca 2022 do godz. 22:00 – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

O tytuł Miss Województwa Dolnośląskiego walczą 4 przedstawicielki naszego regionu – w tym 3 nysanki; Paulina Buława (nr 7), Agata Strama (nr 80), Samanta Szewczyk (nr 83) oraz głuchołazianka Klaudia Kowalczyk (nr 45).

W konkursie Miss Nastolatek startują natomiast Klaudia Janik (nr 11) ze Ścinawy Małej oraz Wiktoria Siemieniec (nr 40) z Otmuchowa.

Foto: Miss Województwa Dolnośląskiego/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź