Start Aktualności Nyscy strażacy dostali nowy sprzęt

Nyscy strażacy dostali nowy sprzęt

przez Nysa Hot

Nyska komenda wzbogacili się o sprzęt dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno – Nurkowego w Nysie.

W dniu 3 stycznia 2024 roku o godzinie 11:00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie odbyła się zbiórka, w której uczestniczyli Burmistrz Miasta i Gminy Paczków – Pan Artur Rolka, Przewodniczący Rady Gminy Paczków – Pan Wiesław Barabasz, Komendant Powiatowy PSP w Nysie – st. bryg. Paweł Gotkowski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nysie – mł. bryg. Marcin Skalny oraz kierownictwo i obsada JRG nr 1 w Nysie. Podczas zbiórki odbyło się przekazanie sprzętu dla Komendy Powiatowej PSP w Nysie. Spotkanie było okazją do omówienia zaproszonym gościom zasad działania SGRW-N „Nysa” oraz jej wyposażenia – mówi kpt Dariusz Pryga, oficer prasowy KP PSP w Nysie. 

– Pan Komendant Powiatowy PSP w Nysie złożył podziękowania na ręce Pana Burmistrza Miasta i Gminy Paczków za zakupiony sprzęt, który stanowi indywidualne wyposażenie strażaków – płetwonurków. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie – dodaje Pryga.

Foto: KP PSP w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź