Start Aktualności Nyscy urzędnicy tańczą dla chorego chłopca. Film bije rekordy popularności w sieci!

Nyscy urzędnicy tańczą dla chorego chłopca. Film bije rekordy popularności w sieci!

przez Nysa Hot

Nyscy urzędnicy ruszyli zza biurek, by włączyć się w charytatywną akcję. Przy okazji pokazali, że wcale nie muszą być tak sztywni, jak o nich mówią. Z uśmiechem na twarzy zatańczyli dla chorego chłopca.

Filmik z tańczącymi urzędnikami hitem Internetu!

Urząd Miejski w Nysie wspiera akcję #WojtusioweNakretki i przyłącza się do wyzwania #challangejerusalem. Układ taneczny wymyślili podopieczni Przedszkola nr 1 w Nysie w celu promocji akcji zbiórki nakrętek dla chorego na mukowiscydozę kolegi, Wojtusia Raczka z okolic Nysy.

Nakrętki możemy wrzucać do wielkich serc, m.in przy magistracie i przy Hali Nysa. Punkty zbiórki znajdziemy również na stronie FB/wojtusiowenakretki.

To nie koniec wyzwania. Do wykonania układu tanecznego burmistrz Kordian Kolbiarz nominował Starostwo Powiatowe w Nysie, spółkę AKWA oraz Dzienny Dom Pobytu w Nysie.

Dodajmy, że film z tańczącymi urzędnikami bije rekordy popularności w sieci. Zobaczyło go już ponad 140 tysięcy osób! To więcej niż zamieszkuje cały powiat nyski!

Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to kliknijcie ten linkhttps://fb.watch/6giZonyAZD/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź