Start Hot Nysę opanował… róż!

Nysę opanował… róż!

przez Nysa Hot

Prawdziwe różowe szaleństwo dotarło także do Nysy. Wszystko za sprawą najnowszego filmowego hitu „Barbie”, który miał swoją premierę w zeszły piątek.

W piątek wybraliśmy się do nyskiego kina z nastawieniem, że film z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem obejrzy z nami na sali kinowej pewnie z kilkanaście, może 20 osób. Tymczasem… już przed wejściem ustawiły się prawdziwe tłumy, głównie młodych dziewczyn, ubranych na różowo.

Dobrze, że byliśmy wcześniej, bo osoby, które przyszły tuż przed seansem nie miały już praktycznie żadnych szans na kupno biletu. Zresztą, już dawno nie widzieliśmy takiego zainteresowania jakąkolwiek filmową produkcją w Nysie. Dla porównania – na drugiej sali najnowszą część popularnej serii „Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One” oglądało raptem… 17 osób.

A co z samym filmem? To na pewno obraz, który podzieli publiczność. Widać to już po komentarzach w sieci.  O ile o samej historii i scenariuszu można dyskutować, o tyle dwie rzeczy nie ulegają wątpliwości – „Barbie” w warstwie wizualnej to prawdziwy majstersztyk, a odtwórcy głównych ról (zwłaszcza Ryan Gosling!) zagrali fenomenalnie!

Nawet jeśli nie jesteście (jak my) fanami różowego koloru, film warto zobaczyć i wyrobić sobie własne zdanie.

PS Jak zapewnili nas pracownicy kina, w Nysie zobaczymy także najnowszy film Christophera Nolana „Oppenheimer”.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź