Start Rozrywka Nyska Fanaberia ma już 8 lat!

Nyska Fanaberia ma już 8 lat!

przez Nysa Hot

Pyszne kanapki, tosty, sałatki czy wyśmienita kawa. To wszystko i jeszcze więcej znajdziemy w Fanaberii przy ul. Wrocławskiej. Lokal świętuje 8 urodziny. Miejsce od razu pokochali studenci, ale dziś stołują się tam osoby praktycznie w każdym wieku. Nie będziemy ukrywać – członkowie naszej redakcji także są stałymi bywalcami Fanaberii.

– Wprawdzie oficjalnie wczoraj był dla nas bardzo ważny dzień, ale nie mogliśmy go obchodzić bez WAS. Bo bez WAS nie byłoby nas i nie byłoby co świętować. Dokładnie 5 grudnia 2013 roku otworzyliśmy nasze drzwi dla Was i sprzedaliśmy pierwsze kanapki i muffinki – przypomina na Facebooku ekipa Fanaberii.

– Od tamtej pory, przez te lat zrobiliśmy mnóstwo kanapek i równie dużo wypiekliśmy muffinek, rozwijaliśmy się zawsze z myślą o Was i mamy nadzieję, że czeka Nas razem jeszcze wiele wspaniałych chwil. Szczególnie dziękujemy za Wasze nieocenione wsparcie w tym dziwnym, pełnym odgórnych ograniczeń roku i mamy nadzieję, że następny, już 9 wspólny rok spędzimy wspólnie, z mnóstwem fanaberiowych pyszności i radości.

My też mamy taką nadzieję i życzymy Fanaberii 100 lat, oczywiście z tak pysznymi pomysłami jak dotychczas.

Foto: Fanaberia Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź