Start Aktualności Nyska Policja zatrzymała 9 poszukiwanych

Nyska Policja zatrzymała 9 poszukiwanych

przez Nysa Hot

W okresie od 26 lutego do 3 marca br. policjanci z regionu zatrzymali 9 osób, które ukrywały się przed organami ścigania i instytucjami wymiaru sprawiedliwości. Jednego dnia w ręce funkcjonariuszy „wpadło” czterech poszukiwanych do odbycia kar pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

26 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Korfantowie zatrzymali 30-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

27 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Głuchołazach zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 48-latek oraz 61-latek zostali zatrzymani na podstawie zarządzenia sądu. Tego samego dnia policjanci z Korfantowa zatrzymali 56-latke poszukiwaną na podstawie postanowienia sądu. Czujnością wykazali się również policjanci z Paczkowa, którzy dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 20-latka poszukiwanego na podstawie nakazu aresztowania.

28 lutego w ręce policjantów z Otmuchowa trafił 34-latek poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu.

29 lutego policjanci nyskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn. 29-latek był poszukiwany na podstawie nakazu aresztowania z kolei 35-latek na podstawie listu gończego.

1 marca w ręce policjantów z Nysy trafił 29-latek który był poszukiwany na podstawie listu gończego.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do aresztów śledczych lub zakładów karnych, gdzie będą odbywać zaległe kary pozbawienia wolności.

Źródło i foto: Policja Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź