Start Aktualności Nyska PWSZ rozpoczęła nabór na studia

Nyska PWSZ rozpoczęła nabór na studia

przez Nysa Hot

Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne, rejestracja elektroniczna oraz składanie dokumentów rozpoczęła się 1 czerwca 2022r. Rejestracja on-line odbywa się na stronie www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl. Uczelnia oferuje kandydatom na studia 13 kierunków, bezpłatne studia stacjonarne oraz konkurencyjne cenowo studia niestacjonarne.

PWSZ w Nysie z nowoczesną bazą dydaktyczną, centrami symulacji, pracowniami, infrastrukturą sportową, praktycznym kształceniem, indywidualnym podejściem do każdego studenta, współpracą z zagranicą, aktywnością i dynamizmem we wprowadzaniu nowych technologii w kształceniu jest konkurencyjnym ośrodkiem nie tylko na Opolszczyźnie.

Dostępne kierunki studiów w Nysie

STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.

STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: architektura, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, jazz i muzyka estradowa, pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji.

PWSZ w Nysie ofertuje atrakcyjny system stypendialny: stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, Stypendium Rektora, Stypendia Ministra, Stypendium Burmistrza Nysy (w tym stypendium mieszkaniowe), stypendia pracodawcy.

Dodatkowe kompetencje: student może uzyskać także dodatkowe umiejętności przydatne na rynku pracy – wykorzystanie dronów w praktyce zawodowej, zasady prowadzenia działalności gospodarczej, zwiększony wymiar języków obcych, wyjazdy studyjne, pierwsza pomoc w wypadkach zawodowych i ratownictwie drogowym.

Możliwość wyjazdów na studia za granicę: studenci PWSZ w Nysie, dzięki współpracy z ponad 100 uczelniami na świecie oferuje swoim studentom możliwość nabycia doświadczenia w ramach programu Erasmus + w partnerskich uczelniach nawet do 12 miesięcy.

Przyszli studenci mają obowiązek dostarczenia oryginałów dokumentów do 18 lipca 2022 r. (I etap), do 22 sierpnia (II etap) oraz do 29 września (III etap). Egzaminy wstępne (na kierunek jazz i muzyka estradowa) – 19.07.2022 godz. 10.00.

Wszelkie informacje dla kandydatów na studia znajdują się na stronie internetowej www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź